Karel Bursa İnegöl Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279

Firmamız 1999 yılında ALPTEL TELEKOMÜNİKASYON olarak kurulmuşturTelekomünikasyon sektöründe satış- montaj ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyetlerine başlamış daha sonra günün şartlarına uygun olarak kendini yenileyerek kamera güvenlik sistemleri , hırsız alarm sistemleri,çağrı merkezi çözümleri, personel devam kontrol sistemleri hizmet ağına eklemiştir.      Haberleşme sektörüne İnegöl de adım atan firmamız zaman içerisinde İnegöl ve çevresinde hizmet veren bölgesel bir firma olma yolunda  ilerlemektedir. Firmamız, her geçen gün ürün ve hizmet kalitesini arttırarak  , hedef ve politikalarından taviz vermeden hizmetlerine emin adımlar ile devam etmektedir.

Alptel iletişim’in Hedef ve Politikaları

* Bilişim sektöründeki en iyi ve lider firmalarla iş birliktelikleri kurmak
* Müşterilerini iyi analiz edip beraberinde gereksinimlerini tespit ederek doğru zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak
* Ürün ve hizmetlerin sunumlarını konusunda uzman, nitelikli ve donanımlı insan kaynağı ile gerçekleştirmek
* Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak
* Bölgesinde , satış – kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerinde sektöründeki fırsat ve değişime ayak uydurabilen, beğenilen, tercih ve tavsiye edilen lider firma olmaktır.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.